U Witka

Hurtownia papiernicza

Hurtownia papiernicza „U Witka” to największy sklep w powiecie Mrągowskim oferujący artykuły szkolne, biurowe i plastyczne. Kompleksowo zaopatrzymy przedszkolaka, ucznia i studenta we wszystko co niezbędne na co dzień zarówno w szkole jak i domu.

Nasza ofertę docenią także artyści oraz osoby kreatywne. Niezależnie czy Twoją pasją jest rękodzieło artystyczne, scrapbooking czy malarstwo – możesz mieć pewność że u nas znajdzie to czego szukasz do swojego nowego projektu. 

Ty zamawiasz, my dostarczamy

Własny transport

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy zakupy hurtowe z transportem na terenie miasta, oraz pobliskich okolic. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie a nasz przedstawiciel dostarczy je Państwu bezpłatnie.

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne. Oferta hurtowni jest odpowiedzią na zapotrzebowanie we wszelkiego rodzaju artykuły piśmiennicze, biurowe oraz plastyczne niezbędne w codziennej pracy. Posiadamy także sprzęt biurowy jak niszczarki, gilotyny czy kalkulatory jak również tusze i tonery do drukarek.